top of page

WITAM NA STRONIE Blanka4design

Wygląd otaczającej nas przestrzeni ma na nas bardzo duży wpływ. Pomogę Państwu urzeczywistnić Wasze marzenia i potrzeby.

Stworzę niepowtarzalny projekt będący wynikiem ścisłej współpracy, zgodny z Państwa oczekiwaniami, wymogami i gustem.

Ze swojej strony oferuję bogate doświadczenie, wiedzę techniczną oraz wizję zgodną z najnowszymi trendami w projektowaniu.

O firmie i osobie najlepiej świadczy jego praca, zdobyte doświadczenie, osiągnięcia i realizacje. Aby w pełni przekonać Państwa do wyboru mojej firmy pragnę przedstawić swoje dokonania na przestrzeni całej praktyki zawodowej od 1998 roku do dnia dzisiejszego w swoim portfolio:

OFERTA PROJEKTOWA FIRMY:

Projektowanie architektoniczno - budowlane budynków użytecznosci publicznej od małej architektury do obiektów wielkopowierzchniowych oraz projektowanie domów dla klientów indywidualnych.

 

Projekty wnętrz prywatnych oraz komercyjnych i użytecznosci publicznej, wizualizacja na każdym etapie projektowania.

 

Projektowanie mebli i urządzeń, tworzenie nowych linii wzorniczych oraz projektowanie mebli na indywidualne życzenie klienta lub do niestandardowych wnętrz

 

Projektowanie grafiki komputerowej od znaków graficznych, przez materiały reklamowe, strony internetowe, do filmów reklamowych.

 

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ :

PODSTAWOWE INFORMACJE O FIRMIE:

Nazywam się Blanka Czekalska i od jesieni 2014 roku jestem właścicielką i głównym projektantem w firmie Blanka4design.

 

Jestem absolwentką Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, a w grudniu 2014 roku ukończyłam studia podypolomowe: Reklama cyfrowa i grafika multimedialna na WSB w Opolu.

 

Przez kilkanaście lat mojej praktyki zawodowej zdobyłam doświadczenie w zakresie : projektowania architektoniczno-budowlanego oraz projektowania wnętrz: prywatnych i komercyjnych. Od kilku lat współpracuję z firmami w zakresie projektowania nowych linii wzorniczych mebli, a moją pasją jest grafika komputerowa i reklama.

 

W swojej firmie postanowiłam połączyć wszystkie pasje i doświadczenie zawodowe oferując klientom szeroki wachlarz usług.

 

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. W procesie projektowym najważniejsze jest dla mnie wzajemnie zrozumienie i ścisła współpraca z Klientem, po to aby tworzone przeze mnie projekty były zarówno funkcjonalne i estetyczne, jak również stanowiły odpowiedź na oczekiwania i potrzeby Klienta, tak aby mógł poczuć się dobrze i bezpiecznie w kreowanej przeze mnie przestrzeni.

 

 

 

Aby zapoznać się ze wszystkimi informacjami na temat umiejętności, zdobytych doświadczeń, referencji od klientów i firm współpracująch zapraszam do zakładki "info"

 

Zapraszam serdecznie do współpracy

 

 

Blanka Czekalska

 

tel 508 178 555

 

blanka.czekalska@gmail.com

bottom of page